Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ksawery napisał:
Normalne centrum handlowe buduje sie na obrzezach miasta, gdzie kazdy moze dojechac samochodem, zostawic go na parkingu i udac sie na zakupy.
to pewnie odniosnie niedawno wybudowanej Galerii Krakowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo tak napisał:
dyplom mam z politechniki a nie polonistyki, tak wiec gratuluje oceniania ludzi pod kontem poprawnosci pisania, ale grunt to sie czegos przyczepic..
Pani "a bo tak" Pani wydaje mi się być śmieszną i żałosną osobą, nie wszyscy mieszkają w Lublinie i mi osobiście nie chciałoby tłuc się autobusami. Po 2 to,że nie stać Pani na jazdę samochodem do pracy i wybiera pani mpk pani sprawa. Po 3 co za znaczenie ma czy pracownik plazy ma samochód kupiony za pieniądze które rodzice mieli ze sprzedaży pola,czy moze byl w wakacje za granica i zarobił na ten samochod, i nieważne czy to maluch czy super ekstra wypasiona fura ma co ma i jeździ tym na co go stac, i to,ze zarabia 1000zl nie znaczy,ze juz pozostaje mu tylko rower i mpk. troche mózgiem niech pani pomysli,a nie pustym zakutym łbem. oplata za parking dla pracowników jest śmieszna, pracodawcy i tak placa niezly czynszto chyba powinno wystarczyc. pozatym nie wszyscy mieszkaja w jednym miejscu zeby dojezdzac w wiecej osob jednym autem pusta kobieto !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
Pani "a bo tak" Pani wydaje mi się być śmieszną i żałosną osobą, nie wszyscy mieszkają w Lublinie i mi osobiście nie chciałoby tłuc się autobusami. Po 2 to,że nie stać Pani na jazdę samochodem do pracy i wybiera pani mpk pani sprawa. Po 3 co za znaczenie ma czy pracownik plazy ma samochód kupiony za pieniądze które rodzice mieli ze sprzedaży pola,czy moze byl w wakacje za granica i zarobił na ten samochod, i nieważne czy to maluch czy super ekstra wypasiona fura ma co ma i jeździ tym na co go stac, i to,ze zarabia 1000zl nie znaczy,ze juz pozostaje mu tylko rower i mpk. troche mózgiem niech pani pomysli,a nie pustym zakutym łbem. oplata za parking dla pracowników jest śmieszna, pracodawcy i tak placa niezly czynszto chyba powinno wystarczyc. pozatym nie wszyscy mieszkaja w jednym miejscu zeby dojezdzac w wiecej osob jednym autem pusta kobieto !!
Miasta na zachodzie Europy zamykaja centrum dla samochodow!!mozna sie tam poruszac tylko komunikacja miejska lub rowerem z ktorych pani tak kpi z niewiadomych powodow. widac ze Pani w cywilizowanych krajach nie bywa... brak slow. aby kogos zwyzywac. prosze o podanie nazwiska, anonimowo to latwo obrazac? kary za zniewazanie sa jak widac za male. tez uwazam ze nie wazne skad sie ma samochod, ale pani inteligiencja sarkazmu nie zrozumiala.... w centrum nie ma gdzie zaparkowac, dlatego wybieram mpk. i niech sobie pani wyobrazi ze nie wszyscy mieszkaja poza Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo tak napisał:
dyplom mam z politechniki a nie polonistyki, tak wiec gratuluje oceniania ludzi pod kontem poprawnosci pisania, ale grunt to sie czegos przyczepic..
Skoro masz dyplom z politechniki to polszczyzna już cię nie obowiązuje ? Nieuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co ma kase, nie siedzi tu na dzienniku i nie pisze jaki to nie jest super. Nie nabija sie z tych po 1000 zł co zarabiają, i z tych samochodów szrotów. Siedzi cicho i sie cieszy ze ma kase. Jak bedzie chciał to znajdzie meijsce na -2, czy -1, albo i gdzie kolwiek indziej. Zrobi to co bedzie chciał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
no to wyszło szydło z worka,był to parking dla pracowników z Plazzy
a no wlasnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy płacą wysoki czynsz po to aby mieć dużo (najlepiej zamożnych) klientów... Stawiają wam siłownie, nie po to żebyście sobie wypoczeli, tylko po to żebyście nie wyglądali jak tłuste świnie. Parking jest dla klientów a nie dla rozżalonych parówek zarabiających po 1000zł. To że zechcesz wywalić 450zł na parking to twoja sprawa. Podobnie jak te 450zł możesz se przepić albo dać rydzykowi. Twoja sprawa jak je wydasz. Jednak pamiętaj - działalność handlowa oparta jest na klientach a nie na pracownikach. To że dojeżdżasz z pipidówek swoim "autem" to taka sama informacja jak dojeżdżanie busem, pksem, rowerem, skuterem. Twój wybór. W taxi też robicie awanturę, że zarabiacie 1000zł i dojazd do plazy wam się gratis należy. Pieprzone pissuary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Parking jest dla klientów a nie dla rozżalonych parówek zarabiających po 1000zł. To że zechcesz wywalić 450zł na parking to twoja sprawa. Podobnie jak te 450zł możesz se przepić albo dać rydzykowi. Twoja sprawa jak je wydasz. Jednak pamiętaj - działalność handlowa oparta jest na klientach a nie na pracownikach.
nic dodac nic ujac! pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
W taxi też robicie awanturę, że zarabiacie 1000zł i dojazd do plazy wam się gratis należy. Pieprzone pissuary.
Haha, to trzeba było tak od razu. Nie masz gdzie taxi zaparkować koło Plazy i dlatego jeczysz. Teraz dopiero walczysz o swoje,bo jak samochodami nie beda jezdzic to moze do taksowki wsiada. Po co było tyle postów ? Btw. sam sie zapisz na silownie, a nie siedzisz 10 godzin w samochodzie czekajac na tych "zamoznych". Dziś masz wolne to przed monitorem czatujesz. Przewietrz sie, dobrze Ci to zrobi. Apropo Twojej kultury - nie dziwie sie, ze teraz tak zaciekle walczysz o klienta. Normalnie nie masz ich chyba zbyt wielu. I jeszcze polityke w to mieszasz. .... Widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ a bo tak -- W pełni popieram wypowiedzi. Jak kogoś stać na auto to nie marudzi że musi płacić za parking!!! W Złotych Tarasach 1h parkowania kosztuje 5zł i nikt nie płacze!!! @ ksawery -- zajebi... rodzice oszczedzali zeby kupić synkowi/córeczce autko to niech daja na parking, ubezpieczenie, serwisy itp!!! A może kolejny kawałek pola niech sprzedadzą)))))))). Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo tak napisał:
dyplom mam z politechniki a nie polonistyki, tak wiec gratuluje oceniania ludzi pod kontem poprawnosci pisania, ale grunt to sie czegos przyczepic..
lepiej sie nie chwal ze masz jakikolwiek dyplom bo to tylko wstyd ze tacy ludzie studia skonczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamtim napisał:
Haha, to trzeba było tak od razu. Nie masz gdzie taxi zaparkować koło Plazy i dlatego jeczysz. Teraz dopiero walczysz o swoje,bo jak samochodami nie beda jezdzic to moze do taksowki wsiada. Po co było tyle postów ? Btw. sam sie zapisz na silownie, a nie siedzisz 10 godzin w samochodzie czekajac na tych "zamoznych". Dziś masz wolne to przed monitorem czatujesz. Przewietrz sie, dobrze Ci to zrobi. Apropo Twojej kultury - nie dziwie sie, ze teraz tak zaciekle walczysz o klienta. Normalnie nie masz ich chyba zbyt wielu. I jeszcze polityke w to mieszasz. .... Widzisz i nie grzmisz.
Brzydzę się taxi i ludźmi którzy używają słów których nie znają co to jest apropo... ? Brzydzę się też ludźmi mierzącymi innych swoją miarą. Nie walczę o klienta a bronię stanowiska ludzi którzy dają pracę takim pierdołom co to się wydaje, że wszystko im się należy - za darmo. A nade wszystko brzydzę się ludźmi którzy wysnuwają jakieś osobiste domniemania kiedy nie mają argumentów. Dodaj jeszcze, że palikot wymachiwał wibratorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj sobie swój pierwszy post kozaku gdy oceniasz innych i jeszcze określasz ich mianem parówek, tłustych świń itp. Udajesz wielkiego cwaniaka, a sam nie podałeś żadnego argumentu. Pouczasz innych, bo zjedli literkę "s" na końcu, a sam piszesz cyt. "do okoła". A pierdoły poszukaj w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiają po 1000 zł. i jeżdżą do pracy samochodami tzn że ich stać, wiem, bo sama jeżdżę do pracy samochodem i wiem ile to kosztuje. Jeśli chodzi o płatne miejsca to nie dziwię się temu bo ja pod swoim zakładem pracy też opłacam miejsce parkingowe na każdy rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem właściciele Plazy powinni się wstydzić. Jak można prowadzić taką selekcję i jak można pobierać opłaty w galerii w której kupę kasy zostawia spora część Klientów ? Pomijając czynsze, które są przesadnie zawyżone. Czyżby brakowało miejsc na parkingu ? Wątpię gdyż rotacja klientów jest cały czas i praktycznie Ci co kupili/wychodzący zwalniają miejsca tym, co chcą kupić/wchodzący. WNIOSEK ? KTOŚ TU LICZY NA DODATKOWY ZYSK ? Pomijając fakt jednego ulgowego miejsca. To jakiś żart ? Tzn. że miejsca ulgowe są dla właścicieli, a pracownik sprzedający np. odzież w jednym ze sklepów jeżdżący nawet rozklekotanym seicento ma płacić ? Co najmniej mnie to śmieszy, a Was ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamtim napisał:
Przeczytaj sobie swój pierwszy post kozaku gdy oceniasz innych i jeszcze określasz ich mianem parówek, tłustych świń itp. Udajesz wielkiego cwaniaka, a sam nie podałeś żadnego argumentu. Pouczasz innych, bo zjedli literkę "s" na końcu, a sam piszesz cyt. "do okoła". A pierdoły poszukaj w rodzinie.
No i wyszło szydło z worka, że zacytuję mistrza socjalizmu... Pierdoła, tłusta jak świnia parówka poczuła się dotknięta. I dobrze - bo tymi określeniami opisywałem idealne przypadki zachowań/postaw które potępiam. Skoro poczułeś się nimi urażony to tylko się cieszę że trafiłem tak celnie i zarazem martwię, że takie osobniki są wśród nas. Cóż, psy szczekają a karawana jedzie dalej. Miłego bulenia albo lepiej: kozackiej postawy przy tłumaczeniu swojemu kierownikowi, że to takiemu tuzowi lubelskiego handlu jak twoja persona, należy się to jedno jedyne miejsce ulgowe przyznane waszemu przybytkowi. Choć sądząc po określeniach które tak cię osobiście dotknęły wątpię byś był skuteczny... Co innego jest zjeść literę w pośpiesznym ruchu przegubów w palcach a co innego napisać coś co się parę razy słyszało (a'propos) i nie dokońca zrozumiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegubów w palcach, a raczej ortografii cwaniaku. Tego Ci brakuje. Z każdym postem pogrążasz się coraz bardziej. Mało wiesz,a dużo szczekasz. Jeździj dalej taksówką i kręć pijanych małolatów po nocach. Ja nie mam problemu z parkowaniem, znam to z relacji znajomych i tyle.A oni nie muszą się tłumaczyć kierownikowi, bo to ich bezpośrednio dotyka problem parkowania ich pracowników. Nawet jakby chcieli każdemu pracownikowi wykupić miejsce na parkingu to nie mają takiej możliwości. Jakbyś chwilę pomyślał to byś może zrozumiał na czym polega problem. Zza monitora jednak jesteś mocny w gębie. Pani Sofio, czy miejsce parkingowe na każdy rok kosztuje Panią 5000 złotych ? Tak wynika z wyliczeń dziennikarzy Dziennika Wschodniego jeśli ktoś będzie chciał pracując parkować na te 8 godzin dziennie. Dalej nie widzicie absurdu sytuacji ? Nikt z pracowników nie ma nic przeciwko opłatom i porządkowi na parkingu. Wypadałoby jednak spojrzeć na nich przychylnym okiem,bo jakby mogli to by nie wegetowali tam po 8 czy więcej godzin dziennie. Nikt też nie domaga się parkowania za darmo, ale traktowanie ich jako zło całej sytuacji to absurd. To oni też wpływają na obroty Plazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darayavahus napisał:
Moim zdaniem właściciele Plazy powinni się wstydzić. Jak można prowadzić taką selekcję i jak można pobierać opłaty w galerii w której kupę kasy zostawia spora część Klientów ? Pomijając czynsze, które są przesadnie zawyżone. Czyżby brakowało miejsc na parkingu ? Wątpię gdyż rotacja klientów jest cały czas i praktycznie Ci co kupili/wychodzący zwalniają miejsca tym, co chcą kupić/wchodzący. WNIOSEK ? KTOŚ TU LICZY NA DODATKOWY ZYSK ? Pomijając fakt jednego ulgowego miejsca. To jakiś żart ? Tzn. że miejsca ulgowe są dla właścicieli, a pracownik sprzedający np. odzież w jednym ze sklepów jeżdżący nawet rozklekotanym seicento ma płacić ? Co najmniej mnie to śmieszy, a Was ?
mnie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamtim napisał:
Mało wiesz,a dużo szczekasz... Ja nie mam problemu z parkowaniem, znam to z relacji znajomych i tyle... Nawet jakby chcieli każdemu pracownikowi wykupić miejsce na parkingu to nie mają takiej możliwości. ...Nikt też nie domaga się parkowania za darmo, ale traktowanie ich jako zło całej sytuacji to absurd. To oni też wpływają na obroty Plazy.
A dlaczego nie mogą wykupić miejsca na parkingu? Parkomat ich nie będzie obsługiwał? A może chodzi o to, że chętnych do parkowania tam na stałe jest więcej niż miejsc parkingowych. Pytam się: GDZIE MAJĄ PARKOWAĆ KLIENCI? którzy nie przyjeżdżają tam na 8 godzin - tylko na 1 max 2h (koszt to 1zł). Taki tok myślowy rozpieprzył cały Polski przemysł - że niby pracownikowi się należy kosztem klienta. Oni parkując swoje auta na całej rozległości parkingu bardzo wpływają na obroty tylko jak słusznie przemilczałeś jest to wpływ negatywny... Ale co tłumaczyć obrońcy ludowemu który sytuacje zna z opowieści znajomych... Ja wypowiadam się z pozycji klienta. Ty... już wcześniej napisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli uważasz, że 460 zł miesięcznie to jest dobra cena za parking to gratuluję. 122 zł jest ceną zawyżoną, a takie miejsce można wykupić tylko jedno. A przemysł to sobie sprawdź kto rozwala. Bogdankę, Azoty i wiele innych. Napychaj kabzę tym, którzy się z nas bezczelnie śmieją, robią co chcą i jeszcze mają wieczne ulgi podatkowe. Przy okazji czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nikt nie jest przeciwko zrobieniu porządku na tym parkingu. Nikt nie chce tolerować kolejek przed godziną 9 w Plazie kiedy widać dokładnie kto parkuje nie mając przepustki i blokuje wjazd. Z nimi powinno się walczyć, a nie z osobami, które zostawiają i tak przeogromne pieniądze właścicielowi molocha, który nie wywiązał się z żadnej ze swoich obietnic względem miasta. Wystarczy wjechać o godzinie 9 rano na parking w Plazie (gdy już wszystkie sklepy są otwarte) i sprawdzić ile miejsc jest zajętych przez pracowników. Nie jest to nawet 10%, ale propagandę siać każdy potrafi. Jeśli zabierasz głos w jakiejś sprawie to przynajmniej miej podstawową wiedzę w tym zakresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...